Ik wil me graag opgeven voor de activiteit:

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagzaterdag
Quilten09.30-12.00
Biljarten13.00-16.3013.00-16.30
Computerles13.30-15.4513.30-15.45
Internationaal dansen15.30-16.45
Komedianten (toneel)19.30-22.30
Molukse hapjes17.30-20.30
Gym op muziek13.30-14.30
Schildercursus13.30-16.0013.30-16.00
Schildersclub08.30-12.30
Moluks/Indisch koken17.30-20.30
Stretching19.00-20.00
Stretching20.00-21.00
Fotografie: Beeld en Techniek19.30-21.30
Naaicursus19.00-22.0019.00-22.00
HTV (toneel)19.30-22.30
Spaanse les Beginners19.30-21.30
Spaanse les Vervolg13.30-15.30
Spaanse les Vervolg19.30-21.30
Flamenco dans18.45 - 19.45
Flamenco dans19.45-20.45
Castagnetten20.45-21.00
Sieraden maken09.30-12.0019.30-21.45
Bloemschikken19.30-22.0019.30-22.00
Salsa 119.15-20.15
Salsa 220.15-21.15
Salsa 321.15-22.15
Country Line Dance20.00-22.15
Stijldans groep20.30-23.30
Klaverjassen13.30-17.0019.30-22.30
Keracoat09.30-13.00
Suykercafé08.30-13.30